Osiągniecia

Najważniejsze osiągnięcia zawodników Klubu Tenisowego Start Łódź

Medaliści Mistrzostw Polski:

MICHALINA JĘDRZEJCZAK – złoty medal w grze podwójnej w Halowych Mistrzostwach Polski do lat 21 Toruń 2014 r.

MICHALINA JĘDRZEJCZAK – brązowy medal w grze pojedynczej w Halowych Mistrzostwach Polski do lat 21 Toruń 2014 r.

MICHALINA JĘDRZEJCZAK – brązowy medal w Halowych Mistrzostwach Polski Kadetek w 2013 roku.

MICHALINA JĘDRZEJCZAK – srebrny medal w grze podwójnej w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w 2012 roku.

tenisistki

Drużyna juniorów w składzie: JERZY JANOWICZMATEUSZ CŁAPABARTŁOMIEJ JĘDRZEJCZAK, MACIEJ BEDNAREKIWAN MITRIC – brązowy medal w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów w 2007 roku.

PIOTR MATUSZEWSKI – złoty medal w grze podwójnej w Halowych Mistrzostwach Polski Skrzatów w 2009 roku.

PIOTR MATUSZEWSKI – srebrny medal w grze pojedynczej w Halowych Mistrzostwach Polski Skrzatów w 2009 roku.

KATARZYNA KALETA – srebrny medal w grze podwójnej w Mistrzostwach Polski Młodziczek w 2006 roku.

KATARZYNA KALETA – brązowy medal w grze pojedynczej w Mistrzostwach Polski Młodziczek w 2006 roku.