O klubie tenisowym Start

Klub Tenisowy Start istnieje od 2004 roku.Nasz zespół to wykwalifikowani trenerzy posiadający licencje  Polskiego Związku Tenisowego.Trenujemy zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych.Prowadzimy zajęcia indywidualne i grupowe.

Zapraszamy amatorów jak i osoby grające wyczynowo oraz osoby zainteresowane samym wynajmem kortów. Dysponujemy ośmioma kortami o nawierzchni ceglanej w tym trzema  kortami w całorocznej hali tenisowej.

Jesteśmy organizatorem wysokiej rangi wydarzeń sportowych t.j:

• Otwarte Mistrzostwa Łódzi  Amatorów w Tenisie
  • Ogólnopolskie i wojewòdzkie turnieje klasyfikacyjne w kategoriach młodzieżowych
  • Uczestniczymy w Narodowym Programie Upowszechniania Tenisa "Tenis 10 "pod patronatem PZT i Ministerstwa Sportu i Turystyki

Organizujemy obozy tenisowe dla dzieci i młodzieży. Prowadzimy wynajem powierzchni reklamowych dla firm .Posiadamy pakiety dla sponsorów zapewniające  uczestnictwo w prestiżowych wydarzeniach sportowych.

Tenis to nasza pasja .Cenimy profesjonalizm i dobrą zabawę.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia grupowe dla dorosłych