38. Narodowe Mistrzostwa Polski

5 medali dla naszych zawodników w 38. Narodowych Mistrzostwach Polski !!!🎾

  • Paweł Turzański - złoto w kat. +30 🏆
  • Ania Stanisławska - złoto w kat. debel +45 🏆
  • Ania Stanisławska - złoto w kat. Mikst +55 🏆
  • Ania Stanisławska - brąz w kat. Singiel +55 🥉
  • Maciej Wozniak - brąz w kat. singiel +40 🥉

 

narodowe-mistrzostwa-polski-1
narodowe-mistrzostwa-polski-2
narodowe-mistrzostwa-polski-3

 

W naszym Serwisie używamy plików cookies. Korzystając dalej z Serwisu, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, w każdej chwili można ją cofnąć poprzez zmianę ustawień dotyczących plików „cookies” w używanej przeglądarce internetowej. Kliknij „Akceptuję”, aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.